Polecane obiekty:

Sopocki Apartament

Sopocki Apartament Sopot
Sopot
Apartamenty
Cena: od 70,00 PLN

Imperial Apartments

Imperial Apartments Sopot
Sopot
Apartamenty
Cena: od 70,00 PLN

Sopockie Apartamenty

Sopockie Apartamenty Sopot
Sopot
Apartamenty
Cena: od 60,00 PLN

Villa 33

Villa 33 Sopot
Sopot
Pokoje z łazienkami
Cena: od 50,00 PLN

Hotel Bursztyn

Hotel Bursztyn Sopot
Sopot
Hotel ***
Cena: od 170,00 PLN

Hotel Haffner

Hotel Haffner Sopot
Sopot
Hotel, SPA & Wellness
Cena: od 249,00 PLN

Bądź na bieżąco!

sopot nasza klasasopot facebook

Promocje w Gdańsku

Hotel Wolne Miasto Gdańsk Hotel Wolne Miasto
od 210,00 PLN
Hotel Hilton Gdańsk Hotel Hilton Gdańsk
od 320,00 PLN
Hotel Mercure Hevelius Gdańsk Hotel Mercure Hevelius Gdańsk
od 260,00 PLN
Hotel Królewski Gdańsk Hotel Królewski
od 220,00 PLN
Hotel Qubus Gdańsk Hotel Qubus Gdańsk
od 182,00 PLN

Sopot noclegi

Sopot noclegi
Sopot turystyką stoi. Rokrocznie tysiące turystów z Polski, ale nie tylko odnajduje tu miejsce do wypoczynku, zregenerowania sił, poprawy samopoczucia. Ponad  100   róznych obiektów noclegowych w Sopocie czeka na Państwa przyjazd. Apartamenty, kwatery, hotele, pensjonaty, pokoje, ville, sanatoria, ośrodki wypoczynkowe, hostele. Do wyboru lokalizacje na różnorodnym poziomie cenowym i o zróżnicowanym standardzie. Każdy obiekt dokładnie opisany, z umiejscowieniem na mapie Sopotu, z galerią zdjęć. Gwarantujemy najniższe ceny!

Prosimy wybrać jedną z kategorii poniżej.


 
Sopot, apartamenty, kwatery
Jeśli lubicie Państwo odpoczywać w zaciszu apartamentów lub kwater prywatnych tutaj znajdziecie adresy obiektów nad samym morzem i nie tylko. Wysoki standard za rozsądną cenę!
Sopot pensjonaty, pokoje
Wolicie Państwo mniejsze i przytulne obiekty? Taniej nie znaczy gorzej. U nas znajdziecie wiele pensjonatów, villi i pokoi gościnnych, które ugoszczą Państwa niczym najdroższe hotele. Blisko morza? Sprawdźcie sami!
Sopot hotele
U nas można przebierać w szerokiej ofercie noclegowej w hotelach. Znajdziecie Państwo noclegi w każdym standardzie, zawsze najlepsze oferty. Rezerwujcie Online dzięki Booking.com - taniej i szybciej!
Sopot ośrodki wypoczynkowe
Lubicie Państwo odpoczywać nad samym morzem? Jeżeli tak, to polecamy noclegi w ośrodkach wypoczynkowych w Sopocie. W większości wyremontowane, gwarantują najwyższą jakość świadczonych usług!
Sopot hostele
Lubicie Państwo Sopot i jego piękne plaże, a do tego nie lubicie płacić dużo za nocleg? Tutaj znajdziecie ciekawe oferty noclegów w hostelach. Taniej nie znaczy gorzej!
Sopot sanatoria
Zdrowie to podstawa. Sopot to uzdrowisko. Wyjątkowe warunki klimatyczne, profesjonalny personel, sanatoria znane są w całej Polsce. Tutaj warto wypoczywać!